Brýlové čočky


Multifokální brýle

  • Stejně unikátní jako jste vy. Maximální komfort a pohodlí, díky zohlednění vašich individuálních požadavků.
  •  Nádherné ostré vidění na všechny vzdálenosti od blízka, přes střední vzdálenost až po dálku.
  • Bez plovoucího efektu, rychlí a spontánní návyk pro maximální spokojenost.
  • Vynikající periferní zobrazení, skvělé vidění i v okrajových zónách multifokálních čoček.
  • Nyní s garancí vrácení peněz, nebudete-li spokojeni. *Záruka se vztahuje na nákup 1 páru multifokálních brýlových čoček značky Rodenstock z kategorií Superior, Excelence, Perfection zakoupených v období 15.10.2018 až 30.12.2018. Více informací RiskFree

Bojíte se ztráty nebo zničení drahých skel?

Uvažujete o drahých brýlích, ale bojíte se jejich ztráty nebo zničení? Informujte se u nás na Bezpečnostní balíček, který Vás těchto obav zbaví. Za jednorázový poplatek 290Kč (multifokální za 590 Kč) máte Vaše brýlové čočky pojištěny na dobu 2 let proti ztrátě či zničení. Na požádání lze Vaše cenné brýle zabezpečit proti odcizení, zničení nebo poškození. Program Bezpečnostní balíček nabízený ke všem značkovým brýlovým čočkám Rodenstock Vám přinášíme za velmi příznivých podmínek. Po dobu 24 měsíců od data vydání záruční karty Rodenstock jsou Vaše brýlové čočky zabezpečeny proti poškození, rozbití a krádeži. V případě ztráty brýlí získáváte po uplatnění Bezpečnostního balíčku nové brýlové čočky za 40% jejich pořizovací ceny, v případě poškození brýlových čoček za 25% jejich pořizovací ceny. Zeptejte u nás na Bezpečnostní balíček k brýlovým čočkám Rodenstock.


Jaká brýlová skla u nás najdete?

Nabízíme široký sortiment brýlových skel od firmy Rodenstock, která se pyšní 135 letou tradicí a precizností německého inženýrství.


Rodenstock_(Unternehmen)_logo.svg


1825631

Vyzkoušejte nové brýlové čočky pro řidiče na simulátoru, klikněte na obrázek níže.

road

Brýle pro řidiče NOvinka

Nové brýové čočky Rodenstock Road jsou dělané pro každého, kdo chce mít kvalitnější vidění. Takové brýlové čočky neomezují zorné pole, jelikož jsou konstruovány tak, aby okrajové zkreslení bylo maximálně potlačené. Tím zajistí ostrý pohled, po celé ploše brýlové čočky.

Mnoho řidičů je za jízdy oslňováno xenonovými nebo LED světly protijedoucích vozidel. Nová úprava brýlových čoček redukuje oslnění a nepříjemné odrazy světel, jako např. pouliční osvětlení nebo odlesky od mokré vozovky.

Brýlové čočky Road jemně zvyšují kontrast a tím jsou příjemné na nošení nejen v noci, ale i ve dne. Můžete je nosit 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Prodloužená záruka na vrstvu Road 3 roky.

  1. Nosíte brýle na dálku? Pak jsou tyto brýlové čočky pro Vás vhodné.  Kompletní brýlová čočka Rodenstock Road již od 3.490 Kč/1ks, získáte kvalitu, brýlové čočky od základy vyráběné jen pro Vás a budete jistější při večerním řízení.
  2. Nosíte multifokální brýle? Pak jsou tyto brýlové čočky pro Vás vhodné. Vyrábějí se individuálně přímo pro Vás s velmi širokým zorným polem. Kompletní brýlová čočka Rodenstock Road již od 7.050 Kč/1ks. Nyní se zárukou vrácení peněz RISKFREE..
  • Brýlové čočky Rodenstock Road doporučujeme do větších brýlových obrub, rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Bolest oka

úlevové brýle – novinka

V době, kdy více pracujeme než odpočíváme, trpí i naše oči. Jsou-li unavené oči, trpí celé tělo. Jsme dříve unavení, trápí nás bolest hlavy a při dlouhodobé práci na blízko můžeme mít i rozostřené vidění. Víte, že více než 30 0000 x se oko musí přizpůsobit různým požadavkům na vidění?Ulevující brýlová skla MONO PLUS byla vyvinutá pro celodenní nošení. Jsou vhodná pro lidi pracující na blízké vzdálenosti (učitelé, lékaři, grafici, studenti, architekti, manažeři, kuchaři, úředníci…), ale ještě nepotřebují jiné dioptrie na blízko. Doporučujeme pro lidi ve věku 20-40 let. Velmi je oceňují lidé s vyššími dioptriemi. Úlevová skla MONO PLUS mají nenápadně vybroušenou půlku dioptrie ve spodním dílu. To znamená, že při pohledu do blízka, kdy oční čočka změní svůj tvar, aby mohla zaostřit a oko se stočí na pozici úlevové dioptrie, dojde k mnohem rychlejšímu a pohodlnějšímu zaostření. Brýle MONO PLUS zajistí uvolněné a relaxované vidění po celý den. Podporují přirozený pohyb očí při častém střídání pozorovacích vzdáleností.  Dopřejte svým očím komfort, jaký si zaslouží. Vždyť 80% okolních vjemů vnímáme očima.
MULTIFOKÁLNÍ BRÝle

Multifokální neboli progresivní brýle jsou vhodné pro lidi od cca 40 let mající problém vidět zároveň na dálku a na blízko. Brýle mají plynule vybroušené zóny pro všechny vzdálenosti (dálka, střední vzdálenost, blízko). Můžete v nich číst knihu, pracovat na počítači, jít do divadla, napsat zprávu na mobilu, či si přečíst článek na tabletu. Střední vzdálenost je často opomíjena a přitom je velice důležitá. Je to ta vzdálenost, ve které pracujete na počítači nebo v obchodech čtete cenovky.  Hlavní výhodou je, že Vám stačí jen jedny brýle a nemusíte si pořizovat troje, pro vidění na všechny vzdálenosti. Více informací… Nyní se zárukou vrácení peněz RISKFREE, nebudete-li spokojeni. 


Office – BRÝle NA POčítač

Brýle na počítač byli vyvinuté pro lidi ve věku 40+ pracující v kanceláři, proto bývají nazývány OFFICE,  ale uleví i při práci v dalších oborech, jako jsou redaktoři, hudebníci, zubaři, projektanti, grafici, architekti a učitelé. Počítač je v jiné vzdálenosti než dokumenty, které potřebujeme číst a pro každou vzdálenost potřebujeme jiné dioptrie. Tyto brýlové čočky jsou podle toho konstruované, mají vybroušené široké zóny na čtení a na počítač. Jejich vzhled je k nerozeznání od typických brýlových čoček. Nabízíme to nejlepší pro vidění na blízko, ať už např. na tablet, obrazovku počítače nebo klávesnici. Brýlové čočky mají velmi široká zorná pole a tím zajišťují pohodlné vidění bez únavy a bolesti krční páteře.  Více informací…


kdreaderclear

Bifokální brýlové čočky

Bifokální brýlové čočky jsou předchůdcem multifokálních brýlových čoček. V brýlové čočce je zatavený díl pro dívání na blízko, ten způsobuje nepříjemný skok obrazu a nižší estetický vzhled čočky. V těchto čočkách chybí zóna pro pozorování střední vzdálenosti.


Porovnání multifokálních, office a bifokálních brýlí


Výhody x nevýhody Multifokální brýle Office brýle Bifokální brýle
Vzdálenost na dálku ano ne ano
Vzdálenost na počítač ano ano ne
Vzdálenost na čtení ano ano ano
Estetika estetické estetické neestetické
Cena Od 2.340,- Od 1.443,- Od 1.300,-Víte, že si na vaše brýle můžete vybrat různé vrstvy?


Na brýlová skla se můžete vybrat z široké škály funkčních vrstev. Nejznámější je antireflexní vrstva. V létě jsou hodně oblíbené barevné a zrcadlové vrstvy. A pro práci na počítači oceníte Blue Control proti modrému záření. Vrstvy se neustále zdokonalují a proto jsme pro vás připravili přehled těch známých i neznámých.


Antireflexní vrstva

Antireflexní vrstva zvyšuje propustnost světla brýlovou čočkou  tak, že eliminuje nepříjemné odlesky odražených od brýlových čoček. Díky tomu je vaše vidění příjemnější, čistší a snižuje únavu očí. Tyto odlesky jsou nebezpečné v noci, kdy jejich vlivem může dojít k oslnění od umělých zdrojů světla. Aby byly vaše čočky bez nepříjemných odlesků volte vždy brýlové čočky s antireflexní úpravou. Jelikož se technologie neustále vyvíjí, máme i my pro vás novinky v antireflexních vrstvách, které jsou stabilnější, odolnější, kvalitnější a s novými funkcemi.


Nová Antireflexní vrstva

Nové generace antireflexních úprav např. Solitaire Protect Plus 2 přináší kompletní ochranu vašich očí a brýlových čoček díky inovativním technologiím. Brýlové čočky jsou perfektně chráněné a tím se prodlužuje jejich životnost díky jejich extrémní odolnosti proti oděru. UV filtr z vnější i vnitřní strany brýlového skla, tudíž je 2x účinnější. Antistatický povrch pro brýle bez prachu a nečistot. Extrémně hladký povrch zajišťuje hydrofobní úprava, proto lze lépe čistit a při dešti se kapky vody neusazují na skle. V kombinaci s Rodenstock Fog Free utěrkou mají proti-zamlžující účinek. Lze také v provedení Solitaire Protect Balance2  filtrem proti modrému světlu. Prodloužená 3 letá záruka!COLORMATIC IQ 2

Nové samozabarvovavcí brýlové čočky nahrazující předešlou generaci Colormatic IQ. Na slunci, ve stínu, při stmívání či za úsvitu, nebo při umělém osvětlení – každá změna světelných podmínek klade na Váš zrak ty nejvyšší nároky. Colormatic IQ 2 tyto situace jednoduše vyřeší. Svítí Vám v kanceláři sluníčko? Tyto brýlové čočky zůstanou ve vnitřních prostorách čiré, předejdete tak nepříjemnostem se zabarvenými brýlemi v kanceláři.

Tři zlepšení:

1) křišťálově průhledné ve vnitřních prostorách

2) středně intenzivní ztmavnutí v polostínu

3) Maximální ztmavnutí na přímém slunci

Exkluzivní výběr ze tří brev: hnědá, šedá, zelená

100% UV-400 ochrana za všech světelných podmínek.


COLORMATIC IQ 2 sun – sluneční brýle, které se Vám přizpůsobí

Colormatic IQ 2 SUN jsou sluneční brýlové čočky vyvinuté pro outdoorové aktivity. Její výchozí zabarvení je 40-55% a dle světelných podmínek se zabarvují až do 90% na přímém slunci.  Obsahují 100% UV ochranu až do 400nm. Tato brýlová čočka, stejně jako Drivewear, není nikdy čirá. Ocení jí lidé trpící světloplachostí a lidé často vyskytující se ve slunečném prostředí (sportovci, řidiči, námořníci, …). Colormatic IQ2 SUN jsou skvělou volbou pro Vaše sluneční brýle. Vybrat si můžete ze tří módních barev a tří barev podtrhující kontrast, ty ocení hlavně řidiči, sportovci a golfisté.


1523451

BAREVNÉ VRSTVY PROTI SLUNCI NEBO JAKO MÓDA

Pokud chcete mít dioptrické brýle, které nikdo na první pohled nerozezná od slunečních a zároveň vás ochrání proti UV záření, pak není nic jednoduššího než přijít k nám. Vybereme vhodné brýle, do kterých si vyberete barvu a procento zabarvení. Na výběr je ze široké škály černých, hnědých, zelených, modrých, oranžových, růžových, žlutých a jiných barev.  Nabízíme vám také barevné úpravy zvyšující kontrast nebo s módní zrcadlovou úpravou.


Rodenstock_ProAct_R3272A

INFRAČERVENÉMU ZÁŘENÍ

Nejnovější inovace nabízí ochranu proti infračervenému (tepelnému) záření. Toto záření nevidíme, ale cítíme. Nachází se v pásmu 780 nm. Ochranu Vám poskytne červená polozrcadlová vrstva Red Sun 2 na Vašich, která vypadá nejenom módně, ale zároveň chrání oči tím, že snižuje tepelné namáhání očí způsobené infračerveným zářením. Tato polozrcadlová vrstva poskytuje 100% UV ochranu i na zadní ploše čočky. Speciální filtr snižuje únavu očí, oslnění a zvyšuje pozornost. Nanáší se na výrobní ztenčené brýlové čočky se zabarvením nad 75% nebo samozabarvováním Colormatic IQ 2 SUN. Příplatek na tuto vrstvu činí 1.325 Kč/1ks. Mějte na brýlích červené zrcadlovky s funkcí.

Kombinace Red SUN a IQ SUN není vhodné pro řízení motorových vozidel.

PROTI MODRÉMU SVĚTLU

Modré světlo je vyzařováno laptopy, LED televizory, LED pásky, které jsou designéry umísťovány v blízkosti postelí, tablety a jiné. Výzkumy potvrdily, že modré světlo, které vyzařují tzv. LED světla, brzdí tvorbu melatoninu. Ten je důležitý pro spánek. Jelikož je mozek vystaven bílému světlu myslí si, že je den a citlivější jedinci mohou trpět poruchou spánku. Proto nabízíme brýlové čočky, které dokáží část modrého světla odfiltrovat a vy můžete spokojeně spát. Solitaire Protect Balance 2.


DRIVEWEAR 

Drivewear brýlové čočky fungují na principu samozabarvovacích. Jsou ideální pro outdoorové aktivity jako je řízení auta, rybaření, cyklistika, lyžování a jiné. Jejich zabarvení se pohybuje v rozmezí 50-85%. Je-li počasí zatažené mraky, Drivewear se odbarví do barvy zvyšující kontrast. Naopak je-li ostré slunce zabarví se tmavě hnědě, aby uchránili oči před oslněním. Výhodou těchto brýlových čoček je polarizovaná vrstva, která současně vyruší nepříjemné paprsky. Více informací… 


SAMOZABARVOVACÍ BRÝLE

Samozabarvovací brýlová skla se zabarvují podle intenzity UV záření. V místnosti zůstávají čiré a venku se zabarví do hnědé, šedé nebo zelené Vámi zvolené barvy. Kvalitní UV filtr je samozřejmostí.


zrcadlo3-page-001--1024x870

ZRCADLOVÁ VRSTVA

AKCE NEKONČÍ

Zrcadlové brýlové čočky do +/-5,0 dioptrií, s antireflexem, tvrzením, 100% UV ochranou, v plastovém materiálu jen za 990 Kč/1ks. Na výběr je ze 6 ti barev. 

Zrcadlová vrstva má nejen estetický význam, ale i funkční. Přes zrcadlovou vrstvu není vidět do očí. Zároveň slouží jako blokátor UV záření a snižuje propustnost slunečního záření do oka. Nanáší se většinou na tmavé sluneční brýlové čočky. Můžete vybírat z různých barev od zelené, modré, žluté, červené po bronzovou, stříbrnou a fialovou.


1523423

POLARIZAČNÍ VRSTVA

Polarizační brýle jsou konstruovány tak, aby vyrušily nepříjemné odlesky, které vznikají odrazem světla od rovných ploch, např. od vodní hladiny. Proto jsou velmi oblíbené u rybářů. Řidiče aut již neoslňuje sluníčko odražené od ostatních aut a silnice. V dnešní době již není problém vyrobit dioptrické polarizační čočky. Jejich zabarvení se pohybuje dle výběru mezi 75-85 % zabarvení. Na výběr je ze tří barev hnědá, šedá, zelená.


FOG FREE -PROTI ZAMLŽENÍ

Pokud vejdete v chladném počasí do tepla, když se zapotíte při sportu, když otevřete myčku nebo při vaření, se vaše brýlové čočky zamlží. S Fog Free se vám to již nestane. V jednom balení naleznete 3 ubrousky, každý z nich je možné použít 20x. Nejlépe fungují s antireflexní vrstvou Solitaire 2. Fog Free můžete použít kdykoli a kdekoli. Jednoduše se aplikuje a okamžitě funguje. Vaše brýle se okamžitě odmlží.


PO_letak_deti_bez_textu_small-page-001 (3)

BRÝLOVÉ ČOČKY PRO DĚTI

Děti rostou a stejně s nimi rostou i brýle, proto se často mění nejen obruby, ale i skla. A proto všechny děti do 15 let od nás mají plastové tvrzené brýlové čočky ZDARMA – po předložení platného poukazu na brýle od očního lékaře.

Chcete pro Vaše děti to nejlepší? Antireflexní nebo ztenčené brýlové čočky máme pro děti s 50% slevou! Např. Antireflexní brýlová čočka stojí 550Kč, po slevě 275Kč. Ztenčená v indexu 1,6 za 1.100Kč, po slevě 550Kč. Platí pro dioptrie do 6,0. Více informací Vám rádi poskytneme u nás. Chceme, aby se děti v brýlích cítily pohodlně a aby se jim líbili :)
Všechna práva vyhrazena / All rights reserved.