O nás

   


Panda optik vznikla 3.září 2014, avšak naše zkušenosti s oční optikou se tradují od roku 2003. U nás pracují jen kvalifikovaní odborníci oční optiky a optometrie. V našem oboru se neustále zdokonalujeme a vzděláváme.

Respektujeme individualitu každého jedince, upřednostňujeme jeho požadavky a vždy se snažíme vyjít každému maximálně vstříc.

U nás najdete přátelský přístup a můžete nás navštívit s pejskem nebo se zmrzlinou.

“Na velikosti nezáleží! I malá optika může mít široký výběr Converse či jiných designových brýlí.” Bc. Eva SlížkováKdo za vším stojí

dsc_2140Panda Optik založila v roce 2014 Bc. Eva Slížková. V roce 2004 vystudovala střední zdravotnickou školu obor oční technik. Poté se deset let věnovala získáváním praktických dovedností v oční optice. Dalším studiem byla Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT, obor Optika a optometrie. Nadále se věnuje celoživotnímu vzdělávání a zákazníkům v Panda Optik.

Sama nosím brýle od 16 ti let a proto vím, jaké to je nasadit první brýle. Brýle nejsou jen zdravotnická pomůcka, ale hlavně módní doplněk.” Eva Slížková


opravy brýlí

bbVíme, že Vaše brýle jsou pro Vás důležité a jejich náhlé rozbití může způsobit mnoho nepříjemností.  Je-li to možné snažíme se Vaše oblíbené brýle opravit. Kovové a titanové obruby je nutné letovat. Plastové brýle se lepí speciálním roztokem. Prasklý silon u poloobrub je možné nahradit, stejně tak jako ztracený šroubek, či sedýlka na nose a jiné. Většinu oprav děláme na počkání.


Brýle až do domu

Jste pracovně vytížení a nemáte čas chodit do optiky? Jste imobilní nebo máte hendikep a je pro vás obtížné k nám přijít? Nabízíme službu brýle domů nebo do kanceláře. Náš oční optik přijede k  Vám s velkým výběrem našich brýlových obrub a Vy si v pohodlí Vašeho domova vyberete ty nejlepší. Do brýlových obrub Vám také zhotovíme brýlové čočky. Hotové brýle v dohodnutém termínu dopravíme, nebo budou zaslány kurýrem PPL nebo si je můžete osobně vyzvednout.

Naše cesta k Vám je po celé Praze 4, 10, 12 zpoplatněna za zvýhodněnou cenu 300Kč. Ostatní části Prahy po domluvě. Máte-li zájem, kontaktujte nás telefonicky: 775 657 802 nebo emailem info@pandaoptik.cz

Těšíme se na Vás.


Dárkový voucher

Potěšte své blízké krásným a zároveň praktickým dárkem. Věnujte jim voucher na brýle a jakékoli příslušenství. Nabízíme vouchery v hodnotě 300Kč, 500Kč, 1000Kč, 2000Kč a zlatý voucher 5000Kč. Nakoupit můžete libovolný počet voucherů a sestavit si tak vlastní hodnotu dárku. Vouchery jsou na luxusním tvrdém papíru ve zlatém, stříbrném a bronzovém provedení jemně se třpitící v obálce. Vouchery mají neomezenou platnost a záleží jen na obdarovaném, kdy si dárek vybere.

k

Kdo k nám chodí

Našimi spokojenými zákazníky jsou lidé sportovně aktivní, osobnosti  z hudebního šoubyznysu a všichni jež preferují módní brýle. Namátkou naši oblíbení The Fialky, Discoballs, Dirty Blondes, DJ Monotype, Fat & Dread Stereo, Jitka Nováčková….


E-SHOP

U nás můžete nakoupit také on-line z pohodlí domova. Máte-li zájem také o vsazení dioptrických skel neváhejte nás kontaktovat. Balíček Vám přijde kurýrem PPL už za 99 Kč. Při nákupu na eshopu nad 1000 Kč je doprava ZDARMA. Pokud máte zájem o doplňkové zboží, je možné se domluvit na levnější dopravě.


sportovní brýle

f1b115a70f05d37efa6bc2e356ef6675Jelikož jsme sami aktivními sportovci, doporučíme Vám vhodné sportovní brýle právě pro Vaší aktivitu. Na prodejně naleznete velký výběr sportovních brýlí české značky R2, do kterých je možné vložit dioptrický klip. Brýle R2 jsou vhodné pro kolo, běh, běžky. Dále nabízíme dioptrický klip do Vašich vlastních MX, DH a SKI brýlí. Pro vodní sporty zhotovíme plavecké dioptrické brýle. Společně najdeme nejvhodnější řešení právě pro Vás!


Uplatněte zaměstnanecké benefity

Přijímáme poukazy EDENRED a SODEXO. Nově spolupracujeme s BENEFITY a BENEFIT PLUS, Le Cheque Déjeuner (Unišek, Unišek +, Cadhoc, Gallery Beta), např.pro zaměstnance České spořitelny, Vodafone, UniCredit Bank, Siemens, Nestlé … . Využijte Vaše benefity u nás a pořiďte brýle pro celou rodinu. Od 13.5.2016 u nás můžete platit platebními kartami Visa, MasterCard…atd.

TCOMPLI_DT_samolepkaTMEDI_samolepkaTMULTI_samolepka stažený soubor bp samolepkastažený soubor (9)stažený soubor (8) stažený soubor (10)


zajímavosti

Chcete vědět aktuální informace ze světa optiky, očních onemocnění a novinek v naší optice? Sledujete nás na Facebooku.Všechna práva vyhrazena / All rights reserved.